• Teknik Servis Tel.: 0 (216) 419 79 28

  • E-mail.:  dogus@yaziciservisi.net

  • Web.: www.yaziciservisi.net

HAKKIMIZDA

1999 yılında kurulan Doğuş Ofis Sistemleri, Büro makinaları sektöründe; servis, yedek parça ve sarf malzeme taleplerinizi kurumsal anlamda garantili bir iş deneyimi ile artık internet üzerinden siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mobil servis sistemimizle gün içinde ulaşımımız sizin işlerinizin daha çabuk ve aktif bir şekilde yürümesi konusunda sizlere yardımcı olmayı firmamızca görev edinmekteyiz. Doğuş Ofis Sistemleri; Samsung, Canon, Hp, Xerox, Oki, Brother, Sharp, Panasonic - Epson, Ricoh, Konica Minolta, Kyocera Mita markalarına ait, tüm model cihazlarına yerinde servis ve malzeme desteği sağlamaktadır.

Son kullanıcıya fiyat ve performans açısından avantajlı çözümler sunmayı temel amaç; müşteri memnuniyetini başta ilke kabul eden şirketimiz, internet ve fotokopi teknolojilerinde yaşanan gelişmelere paralel şekilde kendini konumlandırarak müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına dayalı güncel bir içerikle, büro makinaları piyasasının nabzını tutmaya devam etmektedir. Doğuş Ofis Sistemleri kurulduğu günden bugüne benimsediği müşteri memnuniyetinin her zaman ve her koşulda ön planda tutulması ilkesi paralelinde stratejiler geliştirmeye ve uygulamalarını bu yönde şekillendirmeye devam etmektedir.

TEKNİK SERVİSİMİZ

. Teknik Servisimiz Tecrübeli Kadromuzla 08:00 – 20:00 saatleri arası cihazlarınıza müdahale etmektedir.
. Dışarıda hizmet veren ekibimiz, yerinde yapılamayan veya kapsamlı bakım için aldıkları cihazları teknik servisimize getirir.
. İçeride çalışan teknisyenlerimiz cihazın arıza tespitini yapar, geçici olarak cihazı faal duruma getirdiklerinde kapsamlı olarak bakım yapılır. Bakım neticesinde değişmesi gerekli olan ve yıpranmış parçalar tespit edilerek müşteri onayı alındığı takdirde değiştirilir ve ilk defa kutusundan açılmış gibi temiz ve sağlıklı bir şekilde teslim edilir. 
. Nadiren de olsa servisimizden çıkan cihazlarda arıza tekrarlama veya hatamız neticesinde farklı bir arıza ortaya çıkabilir, bu durumda cihazınıza yapılması gereken müdahale ve değişmesi gereken yedek parça için hiçbir ücret alınmaksızın en kısa sürede müdahale edilir.

ÖNEMLİ NOT

. Servisimize gelen her cihaza parça garantisi verilmektedir, garanti süresinde arızalanan yedek parça için servis talep edildiğinde parça için ücret alınmaz fakat il ve ilçeye göre daha önce belirtilen servis ücreti tekrar alınır. Verilen parça garantisine kesinlikle servis ücretlerimiz dahil değildir.

 

DOĞUŞ OFİS SİSTEMLERİ

1999 yılında kurulan Doğuş Ofis Sistemleri, büro makinaları sektöründe; servis, yedek parça ve sarf malzeme taleplerinizi kurumsal anlamda garantili bir iş deneyimi ile artık internet üzerinden siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mobil servis sistemimizle gün içinde ulaşımımız sizin işlerinizin daha çabuk ve aktif bir şekilde yürümesi konusunda sizlere yardımcı olmayı firmamızca görev edinmekteyiz.

teknİK SERVİSİMİZ

Samsung Teknik Servis ve Sarf Malzeme
Xerox Teknik Servis ve Sarf Malzeme
Hp Teknik Servis ve Sarf Malzeme
Canon Teknik Servis ve Sarf Malzeme
Oki Teknik Servis ve Sarf Malzeme
Brother Teknik Servis ve Sarf Malzeme
Sharp Teknik Servis ve Sarf Malzeme
Panasonic Teknik Servis ve Sarf Malzeme

BİZE ULAŞIN

Firma.: Doğuş Ofis Sistemleri

A
dres.: Yukarı Dudullu Mah. Nato yolu Cad.
                    No.: 154 Kat.: 1 Ümraniye / İSTANBUL

Teknik Servis Tel.: 0 (216) 419 79 28

E-mail.: dogus@yaziciservisi.net 

DOĞUŞ OFİS SİSTEMLERİ

yazici_teknik_servis

yazICI - FOTOKOPİ - FAX TEKNİK SERVİSİ

TEKNİK SERVİS VE SARF MALZEME

dogus_ofis_sistemleriyazici_servis_cagir

HAKKIMIZDA

Doğuş Ofis Sistemleri, büro makinaları sektöründe; servis, yedek parça ve sarf malzeme taleplerinizi kurumsal anlamda garantili bir iş deneyimi ile artık internet üzerinden siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mobil servis sistemimizle gün içinde ulaşımımız sizin işlerinizin daha çabuk ve aktif bir şekilde yürümesi konusunda sizlere yardımcı olmayı firmamızca görev edinmekteyiz.

BİZE ULAŞIN

Adres.: Yukarı Dudullu Mah. Nato yolu Cad. No.: 154 Kat.: 1 Ümraniye / İSTANBUL

Copyright © 2010 Sitenin Tüm Hakları Doğuş Ofis Sistemleri'ne Aittir.